COVID-19 ZASADY PRACY W KLINICE GINEKOLOGICZNEJ

DROGIE PACJENTKI !!!

W trosce o wasze zdrowie jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia nowych zasad działania gabinetu w najbliższych dniach. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi i przestrzeganie (dla dobra nas wszystkich).

COVID-19 ZASADY PRACY W KLINICE GINEKOLOGICZNEJ 

VISTLAMED ZDROWIE KOBIETY

Pacjentki umówione na rutynowe coroczne badania ginekologiczne uprzejmie prosimy o rozważenie przełożenia wizyty na późniejszy termin.

Kontrolne badania oraz monitorowanie pacjentek w ciąży odbywają się zgodnie z ustalonym harmonogramem, z pewnymi modyfikacjami:

A/ Pacjentów z objawami infekcji nie przyjmujemy, z wyjątkiem zagrożenia życia. Nie przyjmujemy pacjentów, którzy mieli kontakt z osobami wracającymi z terenów zagrożonych. Uprzejmie prosimy dzień przed wizytą uprzedzić telefonicznie o ewentualnych objawach infekcji lub kontakcie z chorym z infekcją – doradzimy gdzie się udać. 

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentki zobowiązane będą do podpisania oświadczenia zgodnie z rekomendacjami GIS.

B/ Ze względu na małe wymiary poczekalni oraz specyfikę wizyt (możliwość przedłużenia czasu wizyty) uprzejmie prosimy:

Pacjenci NIE SIEDZĄ W POCZEKALNI – w poczekalni może przebywać jedna osoba bezpośrednio przed wizytą, pozostałe oczekują w wyznaczonym miejscu przed budynkiem.

C/ Wszelkie wartościowe rzeczy, torebki, ubrania wierzchnie zostają w aucie. Pacjentka zabiera tylko dokumenty – dowód osobisty, wyniki badań i kartę ciąży.

D/ Przed wizytą prosimy o założenie maseczki na usta i nos, zdezynfekowanie rąk lub założenie rękawiczek.

E/ Pacjentka na wizytę wchodzi SAMA bez żadnych osób towarzyszących.

F/ Preferowana płatność kartą/zbliżeniowo. 

Po transakcji terminal jest dezynfekowany.